Oferta opublikowana29.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Jeśli szukasz pracy w stabilnej organizacji, w silnie rozwijającej się branży cateringowej dołącz do naszego zespołu.

Na chwilę obecną poszukujemy pomoc kuchenna.
Miejsce pracy: Szpital w Puławach,
Praca 1 czerwca 2024
Praca w systemie 5 dni w tygodniu po 8 h,
Praca w godzinach 6.00-14.00,
Dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli,

Zakres obowiązków:
- mycie i dezynfekcja naczyń od pacjenta oraz sprzętu kuchennego
- obróbka warzyw i owoców
-wykonywanie poleceń kucharza zmianowego

Gwarantujemy:
- wsparcie ze strony zespołu
- możliwość rozwoju zawodowe
- wyżywienie

Wymagania:
- zaangażowanie w pracę
-punktualność
-posiadanie aktualnego orzeczenia do celów sanitarno- epidemiologicznych- wymóg konieczny