Oferta opublikowana18.01.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tańskiego 2, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Przygotowanie pacjentek do badania, przeprowadzenie badań cytologicznych, wypełnianie dokumentacji z przeprowadzonego badania, obsługa częściowa rejestracji pacjentek. Obsługa sprzętu do barwienia preparatów cytologicznych oraz współpraca z diagnostami laboratoryjnymi. Praca w ośrodku mobilnym (cytomammobus) na terenie Podkarpacia i/lub w ośrodku stacjonarnym w Mielcu przy badaniach cytologicznych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 5 700 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od liczby pobrań cytologicznych.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Położna – prawo wykonywania zawodu, Prawo jazdy kat. B, Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, prawo do wykonywania zawodu położnej, prawo do pobierania badań cytologicznych, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, doświadczenie w pobieraniu badań cytologicznych min. 1 rok. Praca w ośrodku mobilnym (cytomammobus) na terenie Podkarpacia i/lub w ośrodku stacjonarnym w Mielcu przy badaniach cytologicznych.

Pracodawca

Nazwa: FUNDACJA SOS ŻYCIE

Adres: Tańskiego 2, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są kontakt telefoniczny 601050954 lub wysłanie CV na adres: Aplikuj