PLANISTA PRODUKCYJNY

Kościelec
Oferta opublikowana12.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 59-223 Kościelec 14B, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: opracowywanie i kontrolowanie wykonywania bieżących planów produkcji; prowadzenie ewidencji wykonanej produkcji; sporządzanie sprawozdań dotyczących realizacji planów; opracowywanie planów zapotrzebowań materiałowych; analizowanie wskaźników wykonywania norm oraz nadzór nad prawidłowością zaszeregowania robót; OFERTA PRACY SKIEROWANA RÓWNIEŻ DO OBYWATELI UKRAINY.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: LEGSAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 59-223 Kościelec 14B, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt osobisty lub telefoniczny: +48796753304