PIONKI- KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Pionki
Oferta opublikowana20.03.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ZAKŁADOWA 7, 26-670 Pionki, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Zadania: księgowanie faktur zakupu wraz z dokumentami magazynowymi sprawdzanie rejestrów VAT i wysyłanie deklaracji VAT uzgadnianie kont księgowych, w tym rozrachunków drukowanie i wysyłanie potwierdzeń sald pomoc w pracach działu księgowości wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego z zakresu obowiązków działowych współpraca z audytorami podczas badania bilansu

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę tymczasową

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 20.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Obsługa programów pakietu MS OFFICE

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok; gotowość do pracy stacjonarnej w biurze w Pionkach ul. Zakładowa 7 i w Radomiu ul. Malenicka [Umiejętność 1] : wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne; znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów z zakresu podatku VAT; [Inne] : Oferujemy: pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie, przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy umowę o pracę i adekwatne wynagrodzenie możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych szkolenia merytoryczne możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego ubezpieczenie grupowe na życie niezbędne narzędzia pracy

Pracodawca

Nazwa: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Kozienicka 34, 26-670 Pionki, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie+CV