Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ślusarska 4, 84-230 Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Pełna treść ogłoszenia: https://pcprwejherowo.pl/rekrutacja-na-stanowisko-pielegniarki-pielegniarza-2/ 1. Inicjowanie i realizowanie działań zmierzających do ustalenia diagnozy potrzeb zdrowotnych i profilaktycznych wychowanka: 1. dokonanie wstępnej oceny stanu zdrowia i higieny nowoprzyjmowanych dzieci oraz udokumentowanie podejmowanych działań, 2. zgłaszanie wychowanków do lekarza POZ właściwego dla placówek opiekuńczo wychowawczych Ogniska Wychowawcze im. K. Lisieckiego Dziadka, 3. założenie i prowadzenie indywidualnej dokumentacji medycznej wychowanka, zgodnie z przyjętymi w placówkach wzorami, 4. gromadzenie dokumentacji zdrowotnej wychowanka, stanowiącej podstawę do zaplanowania niezbędnych działań diagnostycznych, leczniczych i konsultacyjnych u lekarzy specjalistów, 5. współdziałanie w zakresie realizacji niezbędnych działań leczniczych i profilaktycznych z lekarzem POZ, psychiatrą oraz innymi specjalistami, 2. przekazywanie informacji o stanie zdrowia wychowanków i zaleceniach lekarskich koordynatorowi i wychowawcom oraz nadzór nad realizacją tych zaleceń, 3. udzielanie pierwszej pomocy w stanach bezpośredniego zagrożenia życia i innych sytuacjach jej wymagających, 4. planowanie i realizacja wizyt u lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i profilaktycznych, 5. nadzór nad prawidłowym podawaniem leków zleconych przez lekarza POZ i innych specjalistów, 6. monitorowanie sytuacji higieniczno-sanitarnej celem eliminowania zjawisk o charakterze zakaźnym i epidemiologicznym (...)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. Wymagania niezbędne: 1. ukończone studia wyższe I stopnia na kierunku pielęgniarstwo, które trwają nie krócej niż 6 semestrów i mają profil praktyczny lub mieszczą się w obszarze kształcenia z zakresu nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 9 maja 2012 r. 2. świadectwo lub dyplom ukończenia polskiej szkoły pielęgniarskiej bądź uzyskane w innym państwie niż państwo członkowskie Unii Europejskiej świadectwo lub dyplom, pod warunkiem że dyplom lub świadectwo zostały uznane w Rzeczypospolitej Polskiej za równorzędne ze świadectwem ukończenia szkoły pielęgniarskiej lub dyplomem, zgodnie z odrębnymi przepisami, oraz że spełniają minimalne wymogi kształcenia określone w przepisach prawa Unii Europejskiej, 3. prawo wykonywania zawodu stwierdzone albo przyznane przez właściwą okręgową radę pielęgniarek i położnych zgodnie z art. 7 ustawy z dn. 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej, 4. obywatelstwo polskie, 5. stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy pielęgniarki/pielęgniarza, 6. wymagany staż podyplomowy (w zakres którego wchodzą też obowiązkowe praktyki studenckie), 7. przestrzeganie kodeksu etyki zawodowej pielęgniarki i położnej Rzeczypospolitej Polskiej, 8. aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, 9. W placówce opiekuńczo-wychowawczej z dziećmi może pracować osoba, która: 1) nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona; 2) wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu wykonawczego; 3) nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe; 4) jest zdolna do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, 5) posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, 6) nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym. (...)

Pracodawca

Nazwa: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Adres: Sobieskiego 279A, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: - list motywacyjny własnoręcznie podpisany, - życiorys (CV) własnoręcznie podpisany, - kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie tj. dyplomy, świadectwa, zaświadczenia o ukończeniu kursów, certyfikaty itp., - kserokopie dokumentów poświadczających przebieg zatrudnienia (świadectwa pracy), - dodatkowe dokumenty potwierdzające kwalifikacje i umiejętności, - kserokopia dokumentu poświadczającego prawo do wykonywania zawodu, - kwestionariusz zgodnie z zał. do ogłoszenia, - kserokopie dokumentów kandydat poświadcza własnoręcznym podpisem, - kopia aktualnego orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych (w przypadku posiadania aktualnego orzeczenia), *W przypadku zatrudnienia konieczne będzie dostarczenie Zapytania o udzielenie informacji o osobie do Ministerstwa Sprawiedliwości Krajowy Rejestr Karny. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w zamkniętej kopercie zaadresowanej do Dyrektora PCPR w Wejherowie z dopiskiem: Rekrutacja na stanowisko: Pielęgniarki/Pielęgniarza w placówkach opiekuńczo wychowawczych Ogniska Wychowawcze im. K. Lisieckiego Dziadka w Rumi przy ul. Ślusarskiej 4. w kancelarii PCPR ul. Sobieskiego 279A, 84-200 Wejherowo lub przesłać na wyżej wymieniony adres.