PEDAGOG SPECJALNY/PEDAGOG

Chełm
Oferta opublikowana22.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Reformacka 13, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: praca pedagoga i pedagoga specjalnego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 22

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 550 PLN

Opis wynagrodzenia: Zgodnie z Kartą Nauczyciela i stopniem awansu zawodowego.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika, tyflopedagogika, surdopedagogika

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania pożądne

Zawody: Pedagog specjalny

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie wyższe (5-letnie studia wyższe lub II stopnia) o kierunku/specjalizacji pedagogika specjalna: oligofrenopedagogika, tyflopedagogika lub surdopedagogika i przygotowanie pedagogiczne lub - wykształcenie wyższe (5-letnie studia wyższe lub II stopnia) o kierunku pedagogika ogólna oraz studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogika, tyflopedagogika lub surdopedagogika i przygotowanie pedagogiczne. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Reformacka 13, 22-100 Chełm, - telefoniczny: 82 565 27 06 - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: Aplikuj Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.

Pracodawca

Nazwa: ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH I HOTELARSKICH IM. KAZIMIERZA ANDRZEJA JAWORSKIEGO W CHEŁMIE

Adres: Reformacka 13, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje