PAKOWACZ

Borucin
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kasztanowa 5, 47-470 Borucin, powiat: raciborski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - uzupełnianie materiałów do produkcji, - obsługa wózka paletowego, - pakowanie zgrzewek wody lub pakowanie wody w kartony, - dbanie o porządek w miejscu pracy, - praca zgodna z przepisami bhp oraz zasadami przyjętymi na zakładzie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, Chęć zdobywania wiedzy

Pracodawca

Nazwa: Id'eau sp. z o.o.

Adres: 44-144 Nieborowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV