OPERATOR MASZYNY CZYSZCZĄCEJ

Domasław
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Południowa, 55-040 Domasław, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Maszynowe i ręczne sprzątanie. Obsługa wózka paleciaka. Około 160 godzin pracy miesięcznie, praca głównie w godz.: 22:00-6:00, sporadycznie także zmiany dzienne. Bardzo dobry dojazd do miejsca pracy dla kandydatów z Wrocławia. Oferta dostępna w sali B. Kontakt z pracodawcą - e-mail: Aplikuj, tel.: 723 700 420.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 29 do 29 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Operator maszyn czyszczących

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: mile widziane doświadczenie w sprzątaniu, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁADY USŁUGOWE EZT ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU

Adres: MODRZEWIOWA 7, 41-219 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -