Oferta opublikowana29.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Oławska 10, 55-040 Wierzbice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkcyjnych. Kontrola jakości produktów. Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Pracodawca zapewnia wdrożenie na stanowisko pracy oraz niezbędne szkolenia techniczne W zamian za Twoją pracę i zaangażowanie otrzymasz: - atrakcyjne wynagrodzenie już od 5100 zł brutto na start ( z dodatkami), - zatrudnienie na umowę o pracę, - comiesięczną premię, - dodatek za pracę w weekendy nawet do 360 zł brutto oraz za pracę w systemie zmianowym, - system pracy 3-zmianowy oraz 4-brygadowy - praca po 8 godzin, - dofinansowanie do dojazdu do 480 zł brutto, - prywatną opiekę medyczną za 8 zł - Medicover, - kawę, herbatę oraz codziennie świeże owoce, - obiad za 8 zł, - ubezpieczenie na życie, - karta Multisport lub karnety do Aquaparku w Bielawie, - dofinansowanie do wypoczynku tzw. "wczasy pod gruszą", - karty przedpłacone, - dodatkowe świadczenia socjalne. DOJAZD WE WŁASNYM ZAKRESIE. Oferta dostępna w sali: B, D, F, G, H. Kontakt z pracodawcą tel.: 735 274 458.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN

Opis wynagrodzenia: (w tym dodatki)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Operator maszyn do produkcji wyrobów z drutu, lin, siatek i kabli

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym, wymagane zdolności techniczne/manualne, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym

Pracodawca

Nazwa: LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.

Adres: Oławska 10, 55-040 Wierzbice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -