OPERATOR MASZYN

Bielsko-Biała
Oferta opublikowana20.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych. Kontrola wyrobów i procesu technologicznego. Usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń Umowa o prace z agencją pracy tymczasowej. System 3 zmianowy oraz 4-brygadowy po 8h.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Wynagrodzenie brutto: od 5 200 do 6 600

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Praca tymczasowa: 1

Wymagania konieczne

Języki: polski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dyspozycyjność do pracy zmianowej. Mile widziane doświadczenie oraz podstawowa znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Kosynierów 20, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: CV