Operator CNC / Frezarek

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Opis stanowiska
Rodzaj umowy: kontrakt
Tryb zatrudnienia: pełen etat
Miejsce wykonywania pracy: Finlandia
Liczba wakatów: 2

Oferta pracy PROGRAMISTA FREZAREK CNC – MAZAK
- wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego

Wymagania
znajomość ustawiania i obsługi frezarek CNC; (Mazak)
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność!
Minimum 2- 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku operator CNC, programista CNC
Znajomość podstawowa angielskiego.

OFERUJEMY:
28 dni płatnego urlopu,
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Pracę w wymiarze pelnego etatu zgodną z fińskim kodeksem pracy
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)
dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).
Kontrakt długoterminowy
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii

D&D Invest
Helsinki, Finland.
www.scandinavianjob24.com
+358 400 - pokaż numer telefonu - (+WhatsApp)