Office Assistant / Asystentka biura

Gdańsk
Oferta opublikowana04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
RTCLab jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Jesteśmy twórcą platformy webinarowej LiveWebinar, z której korzystają zarówno użytkownicy prywatni jak i firmy na całym świecie.

Do naszego zespołu poszukujemy energicznej osoby na stanowisko Office Assistant.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu pasjonatów, gdzie będziesz miał szerokie możliwości rozwoju i realny wpływ na firmę, jesteś we właściwym miejscu!

Twój zakres obowiązków:
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura.
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów.
  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą.
  • Zamawianie zapotrzebowania do biura.
  • Wystawianie faktur sprzedażowych i monitorowanie ich płatności.
  • Wprowadzanie faktur kosztowych do systemu księgowego.
  • Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie obsługi kadrowo-księgowej.
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami.
Nasze wymagania:
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność znajdowania rozwiązań w każdej sytuacji.
  • Samodzielność w działaniu oraz dobrą organizację czasu pracy.
  • Umiejętność współpracy i budowania relacji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz odpowiedzialność za swoją pracę.
  • Zaangażowanie oraz dynamizm w działaniu.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
Oferujemy Tobie:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Pracę w zespole, w którym rozmawiamy i wspólnie dążymy do obranego celu. Jesteśmy przekonani, że dobra komunikacja jest kluczem do sukcesu.
  • Możliwość profesjonalnego i osobistego rozwoju.
  • Miejsce, w którym współpracujemy, a nie rywalizujemy. Gdzie możesz wyznaczać standardy, realizować swoje pomysły i zapomnieć o korporacyjnej rutynie.
  • Ciastka, kawę i wiele innych przysmaków umilających pracę w biurze ;).

PS: Jesteśmy dość małym, zgranym zespołem, który kładzie mocny nacisk na atmosferę i zaangażowanie. Dlatego ceniąc Twój i nasz czas przed spotkaniem załóż konto na livewebinar.com i zapoznaj się z produktem, który będziemy wspólnie rozwijać.