NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLA 30/30 ETATU

Porąbka
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Krakowska 8, 43-353 Porąbka, powiat: bielski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Planowanie oraz prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej. Realizacja podstawy programowej. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas zajęć z dziećmi. Rzetelne realizowanie zadań związanych z powierzonym stanowiskiem. Praca w systemie jednozmianowym między godz. 8.00-16.00 według grafiku, od pon. do pt. Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 30

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 600 do 6 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + staż pracy + dod. za wychowawstwo + motywacyjny

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, przygotowanie pedagogiczne. Mile widziane doświadczenie.

Pracodawca

Nazwa: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 2 - EWA FROSZTĘGA-WALUŚ

Adres: Krakowska 8, 43-353 Porąbka, powiat: bielski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny