NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Kraków
Oferta opublikowana26.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pułkownika Francesco Nullo 23, 31-543 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: 10 godz. nauczania wspomagającego 2 godz. rewalid. indywid.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.32

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 12.8

Wynagrodzenie brutto: od 2 214 PLN

Opis wynagrodzenia: 12/20

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 26.02.2024

Data zakończenia: 21.06.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali nauczyciele szkół podstawowych

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wspieranie rozwoju dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, uprawnienia do pracy z dziećmi z zespołem Aspergera pedagogika specjalna

Pracodawca

Nazwa: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. BRACTWA KURKOWEGO W KRAKOWIE

Adres: Pułkownika Francesco Nullo 23, 31-543 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .