NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY

Kraków
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Józefa Chełmońskiego 24, 31-322 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: zgodnie z kartą nauczyciela,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN

Opis wynagrodzenia: godziny pracy 7.30- 16.15

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 01.06.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog) (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie praca z zdziećmi ze spektrum autyzmu i autyzmem

Pracodawca

Nazwa: XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAKOWIE

Adres: Józefa Chełmońskiego 24, 31-322 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .