NAUCZYCIEL SPECJALISTA PSYCHOLOG

Modliborzyce
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 27-552 Modliborzyce 93, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: 1) prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie ucznia i jego uczestnictwo w życiu szkoły; 2) diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole w celu rozwiązywania problemów wychowawczych; 3) udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb; 4) podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i inych problemów dzieci i młodzieży; 5) minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych; 6) inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych; 7) pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów; 8) wspieranie nauczycieli, wychowawców i innych specjalistów w rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu ucznia i jego uczestnictwo w życiu szkoły.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.375

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 8.25

Wynagrodzenie brutto: od 1 840,5 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego wymiar czasu pracy 8,25/22

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Data zakończenia: 30.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Wymagania pożądne

Zawody: Nauczyciel psycholog, Psycholog

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Pracodawca

Nazwa: Publiczna Szkoła Podstawowa w Modliborzycach

Adres: 27-552 Modliborzyce 93, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt tel.: 15 8681775