NAUCZYCIEL PSYCHOLOG SZKOLNY

Wola Chomejowa
Oferta opublikowana23.10.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 21-345 Wola Chomejowa 85, powiat: radzyński, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć specjalistycznych dla dzieci oraz uczniów (5,5/22 etatu)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 5.5

Wynagrodzenie brutto: od 922,49 PLN

Opis wynagrodzenia: 5,5/22 etatu Wynagrodzenie zależne od stopnia awansu zawodowego nauczyciela

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.11.2023

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia z przygotowaniem pedagogicznym lub studia drugiego stopnia na kierunku psychologia, ukończone studia pierwszego stopnia na kierunku psychologia z przygotowaniem pedagogicznym. Umiejętność: prowadzenie zajęć specjalistycznych; Doświadczenie zawodowwe - mile widziane

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa w Woli Chomejowej

Adres: 21-345 Wola Chomejowa 85, powiat: radzyński, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: brak