NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

Jastrzębie-Zdrój
Oferta opublikowana31.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ks. Płonki 23, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 10

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 31.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Brzechwy

Adres: Ks. Płonki 23, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV