NAUCZYCIEL MATEMATYKI

Orzesze
Oferta opublikowana18.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żorska 101, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z matematyki w klasach IV-VIII OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa o pracę na zastępstwo w okresie 01.09.2024-30.06.2025 MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-180 Orzesze ul. Żorska 101 PRACA W DNIACH I GODZINACH: Praca od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 8:00-15:30 (27 godzin tygodniowo - według ustalonego grafiku z Pracodawcą)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 27

Wynagrodzenie brutto: od 7 182 PLN

Opis wynagrodzenia: etat 27/18 (półtorej etatu) Ostateczne wynagrodzenie do ustalenia: zgodnie z tabelą awansu zawodowego nauczyciela

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 30.06.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe oraz kwalifikacje do prowadzenia zajęć z matematyki

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Orzeszu-Zazdrości

Adres: Żorska 101, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV List motywacyjny Certyfikaty Świadectwa Szkolne