NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO

Zabrze
Oferta opublikowana06.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków: prowadzenie lekcji i realizacja programu nauczania z języka polskiego w szkole podstawowej w oparciu o dokumentację regulującą pracę szkoły. Praca w przedziale godzinowym 8:00-15:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 18

Wynagrodzenie brutto: od 4 788 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 4 788,00zł brutto stawki zasadniczej (w zależności od stopnia awansu zawodowego nauczyciela)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 06.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: nauczyciel języka polskiego, wymagana: samodzielność, obowiązkowość, rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków, umiejętność pracy z dziećmi, punktualność, kreatywność, zaangażowanie, kultura osobista, mile widziane doświadczenie

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV przesłać na adres e-mial: Aplikuj