NAUCZYCIEL FIZYKI

Jastrzębie-Zdrój
Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Staszica 10, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - praca z uczniami w szkole ponapodstawowej (1 godz. tygodniowo)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 1

Wynagrodzenie brutto: od 800 do 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego (1/18 etatu)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 14.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II

Adres: Staszica 10, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt tel. lub osobosty