NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ

Bielsko-Biała
Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Komorowicka 48, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Gromadzenie, opracowywanie i udostępnianie zbiorów bibliotecznych w programie PROLIB, prowadzenie zajęć z edukacji czytelniczej i medialnej, współorganizowanie imprez i wydarzeń bibliotecznych promujących czytelnictwo. Praca od pon. do pt. 1 dzień w tygodniu od 12.00-19.00 pozostałe 8.00-15.00. Umowa o pracę na czas określony.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 35

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie bibliotekoznastwa lub studia magisterskie na innym kierunku niż bibliotekoznastwo i ukończone studia podyplomowe z zakresu bibliotekoznastwa oraz przygotowanie pedagogiczne, znajomość programu PROLIB lub innych programów bibliotecznych, predyspozycje osobowościowe : wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, uprzejmość, rzetelność, dobra organizacja pracy, gotowość do stałego doskonalenia, wymagana umiejętność obsługi komputera, mile widziane doświadczenie

Pracodawca

Nazwa: PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W BIELSKU-BIAŁEJ

Adres: Komorowicka 48, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty lub telefoniczny