NAUCZYCIEL (PRZEDSZKOLE)

Warszawa
Oferta opublikowana22.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przy Bernardyńskiej Wodzie 13, 02-943 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - Realizacja podstawy programowej. - Wspieranie rozwoju podopiecznych. - Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej. - Organizacja wydarzeń przedszkolnych. - Współpraca z rodzicami i specjalistami różnego typu. - Prowadzenie obserwacji pedagogicznych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 25

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

Opis wynagrodzenia: [Praca w zastępstwie] : aktualnie do 31.08.2024 r z możliwością ponownego

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel przedszkola

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika, specjalizacja: wychowanie przedszkolne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: - Wyszkałcenie wyższe (w tym licencjat) - pecjalność wyższe pedagogiczne/wychowanie przedszkolne; Umiejętności: - dobra organizacja,empatia:zamiłowanie do praca z dziećmi; Zakres obowiazków: - Realizacja podstawy programowej.; - Wspieranie rozwoju podopiecznych;. - Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej; - Organizacja wydarzeń przedszkolnych; - Współpraca z rodzicami i specjalistami różnego typu; - Prowadzenie obserwacji pedagogicznych; [System czasu pracy] : 7-12; 12-17 [Zgłoszenia: Aplikuj oraz 22 84225 76 ]

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole Nr 299 "Bernardyńskie Krasnale"

Adres: Przy Bernardyńskiej Wodzie 13, 02-943 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą.