Oferta opublikowana11.03.2024
Rodzaj umowyumowa o dzieło
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: remonty mieszkań i domków jednorodzinnych, montaż sieci i instalacji sanitarnych, prace hydrauliczne, montaż C.O.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: wstepnie umowa o dzieło, potem umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę, praca od 06.00-14.00 lub 08.00-16.00, wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia, miejsce pracy: Chorzów i okolice

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Monter sieci i instalacji sanitarnych* (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: p

Pracodawca

Nazwa: "EURO - GRZEGORZ" DYSTYBUCJA Grzegorz Saniewski

Adres: Truchana, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV