Monter konstrukcji stalowych - NIEMCY

Gdańsk
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników dla swojego Kontrahenta z Niemiec na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych

Opis stanowiska/zakres obowiązków

• montaż konstrukcji stalowych
• praca z rysunkiem technicznym

Wymagane umiejętności:

• umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętność żłobkowania
• ukończony kurs cięcia i szczepienia, aktualne uprawnienia
• min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stoczni
• samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy

Twoim dodatkowym atutem będą:

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych na stanowisku
Montera

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie
• ubezpieczenie na życie
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
• możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
• bezpłatne zakwaterowanie
• transport do miejsca zakwaterowania oraz powrót lub dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec, i z powrotem
• odzież roboczą oraz środki ochrony indywidualnej
• możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzin
• możliwość długoterminowej współpracy
• możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych
• pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie

Firma Soltec Services od początku swojego istnienia oferuje wykwalifikowanych pracowników, wyposażonych w odpowiedni sprzęt swoim Kontrahentom. Nasi pracownicy wykonują prace monterskie oraz spawalnicze głównie w branży okrętowej. Prace prowadzimy na terenie Zleceniodawcy, głównie w stoczniach na terenie Niemiec oraz Polski.

Firma prężnie działa od 2003 roku, obecnie rozwija się coraz bardziej dynamicznie i zatrudnia ponad 200 pracowników. Oferujemy stoczniowe, w branży konstrukcji stalowych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Soltec Services Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Doki 1 adres e-mail: @

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.