MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH (O,U)

Tuchów
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 33-170 Tuchów 43, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Monter konstrukcji stalowych ciężkich w czarnej stali

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 43,34 PLN

Opis wynagrodzenia: 30 zł/h netto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Czytanie rysunków technicznych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wymagania: 1 rok doświadczenia na stanowisku, umiejętność czytania rysunków technicznych, mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic, wykształcenie zasadnicze zawodowe. Praca w Tuchowie od pon. - pt. w przedziale godz. 7.00-17.00, możliwa praca w sobotę w godz. 7.00-15.00. Wynagrodzenie 30 zł/h netto (43,34 zł/h brutto). Kontakt: Forbis Sp. z o.o., 33-170 Tuchów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 531 758 872

Pracodawca

Nazwa: Forbis Sp. z o.o.

Adres: -, 33-170 Tuchów, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy