Mechanik Samochodowy

Gdańsk
Oferta opublikowana04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Poszukujemy mechanika samochodowego do warsztatu prosperującego od 40 lat.

Obowiązki MECHANIKA SAMOCHODOWEGO:
- obsługa oraz bieżąca naprawa pojazdów mechanicznych osobowych
- diagnozowanie usterek
- dbanie o stanowisko pracy
Wymagania:
- znajomość diagnostyki samochodowej
- posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
Dodatkowym atutem będzie:
- posiadanie uprawnień do obsługi urządzeń klimatyzacji

Oferujemy:
  • stałą pracę na pełen etat,
  • dobre warunki finansowe, dodatkowe zarobki
  • własny zestaw narzędzi
  • odzież pracowniczą
  • szkolenia
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: Aplikuj w tytule wpisując: "MECHANIK"
Informacje o firmie
Firma bardzo dobrze prosperująca od 40 lat z dużym portfelem stałych klientów.
Specjalizujemy się w naprawach bieżących samochodów osobowych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ślusarstwo i mechanika pojazdowa Marek Brylowski w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.