Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mogilska 109, 31-571 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: wykonywanie obsług technicznych, sezonowych, napraw bieżących i powypadkowych w służbowych środkach transportu, wymiana ogumienia w służbowych środkach transportu, właściwe i fachowe wykonywanie powierzonych prac związanych z obsługami i naprawami służbowego sprzętu transportowego, właściwe utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz dbałość o powierzone jego pieczy mienie, zgłaszanie pracownikowi diagnostyki stacji obsługi samochodów stwierdzonych usterek wynikłych z niewłaściwej eksploatacji pojazdów, zgłaszanie pracownikowi diagnostyki dodatkowych czynności do wykonania ujawnionych w trakcie wykonywania obsługi lub naprawy, celem uzupełnienia zapisów w karcie pracy, zgłaszanie i przedkładanie weryfikatorowi do weryfikacji części zamiennych i podzespołów, pobieranie i zamontowanie pobranych części zamiennych do obsługiwanego pojazdu, przejrzyste i czytelne prowadzenie zapisów w kartach pracy, asygnatach i kartach weryfikacyjnych, dokonywanie wstępnej kontroli poszczególnych części i podzespołów oraz ich ocena w kontekście zgodności z wymogami technicznymi.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 524 PLN

Opis wynagrodzenia: 7.00-15.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe w Stacji Obsługi lub warsztacie samochodowym umiejętności: dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole, koordynacji kilku zadań realizowanych równolegle, umiejętności manualne, asertywność Wymagania konieczne: 2 lata stażu pracy kwalifikacje zawodowe: mechanik lub elektromechanik Wymagania pożądane: wykształcenie średnie ponad 2 lata stażu pracy doświadczenie zawodowe: dobra znajomość rynku motoryzacji (nowe technologie, dostawcy usług oraz części zamiennych i akcesoriów).

Pracodawca

Nazwa: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI

Adres: Mogilska 109, 31-571 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .