Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żukowicka 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: naprawa i prace konserwatorskie wagonów kolejowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN

Opis wynagrodzenia: czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 25.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi i narzędzi budowlanych, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - znajomość lub zainteresowanie mechaniką, - umiejętność czytania rysunków technicznych mile widziana, - doświadczenie zawodowe jako ślusarz lub mechanik mile widziane, - dokładność, - dyspozycja do pracy na trzy zmiany, - mile widziane doświadczenie w naprawach wagonów kolejowych oraz uprawnienia UDT - wózki widłowe. Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu.

Pracodawca

Nazwa: Azymut Agencja Zatrudnienia Sp.z o.o

Adres: Sikorskiego 20, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.