Malarz z niemieckim, niemieckie warunki, od zaraz

Lublin
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Niemiecka firma istniejąca od 1993 roku na niemieckim rynku, poszukuje pracowników na stanowisko:
Malarz, Lakiernik
Miejsce pracy: Niemcy, Wertheim
Zadania:
• Malowanie, szpachlowanie, tapetowanie,
• Montaż ścian działowych, sufitów podwieszanych, tynkowanie,
• Montaż elewacji i dociepleń,
• Prace na wysokościach na rusztowaniach,
• Prace na zewnątrz i wewnątrz budynków.
Wymagania:
• Doświadczenie w zawodzie malarza lub lakiernika,
• Umiejętność czytania planów technicznych,
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• Zdolność do pracy powyżej 3 metrów,
• Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Gwarantujemy:
• Niemiecką umowę o pracę,
• Podpisanie umowy odbywa się w siedzibie firmy,
• Pracę od poniedziałku do piątku, 39 godzin tygodniowo,
• Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości,
• Transport na budowie,
• Zapewnione zakwaterowanie, koszty po stronie pracownika,
• Stawkę godzinową 15-21 euro brutto,
• Rotację ustalaną z kierownikiem,
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 - pokaż numer telefonu - . Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MALARZ” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471