Magazynier- Wysokie zarobki, umowa o pracę, wolne weekendy, 2 zmiany!

Kowale
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla naszego Klienta poszukujemy PRACOWNIKÓW MAGAZYNOWYCH!

Lokalizacja: Kowale

Wymagania:
  • Uprawnienia UDT WJO I lub WJO II;
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u Klienta;
  • Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku;
  • Wolne weekendy;
  • Atrakcyjną stawkę;
Twoje zadania:
  • Prace magazynowe z użyciem wózka widłowego i skanera;
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.