MAGAZYNIER PRACA OD ZARAZ

Włocławek
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

MAGAZYNIER
Spółka DR Dispersions Resins zatrudni pracowników na stanowisko: Magazynier

Praca we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9, w systemie jednozmianowym/dwuzmianowym od poniedziałku do piątku,

oferujemy, min.:
- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
- premie i dodatki zmianowe,
- dodatkowe formy wynagradzania, min.: świadczenia socjalne, dofinansowanie dojazdów do pracy, opieka medyczna.

wymagania, min.:
- wykształcenie minimum zawodowe
- punktualność, rzetelność , dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie,
- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

zakres obowiązków, min.:
- przygotowywanie opakowań jednostkowych pod nalew gotowych produktów,
- mycie opakowań zwrotnych ( kontenery, beczki)
-transport opakowań w rejonie magazynu, konfekcjonowanie

CV można składać osobiście w siedzibie Firmy we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9 lub pocztą elektroniczną na adres @ @

Dodatkowe informacje - tel. 603 - pokaż numer telefonu -

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji .
Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DR Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9 w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko : Magazynier (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781)