Magazynier, konserwator sprzętu warsztatowego.

Gdańsk
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafizyczna
Zatrudnimy magazyniera / serwisanta sprzętu warsztatowego.

Miejsce pracy : Gdańsk

Oferujemy:

· zatrudnienie na umowę o pracę lub umowa zlecenie,
· możliwość dłuższej współpracy,
· wynagrodzenie płatne co miesiąc,
· premie uznaniowe i świąteczne, nagrody kwartalne,

Obowiązki:

· obsługa narzędziowni i magazynu,
· wydawanie narzędzi elektrycznych,
· pobieranie narzędzi,
· wydawanie narzędzi,
· dbanie o porządek w magazynie i narzędziowni.

Wymagania:

- Prawo jazdy kat. B

· podstawowa znajomość gospodarki magazynowej,
· podstawowa znajomość obsługi komputera,
· doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
· samodyscyplina,
· sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków,
· umiejętność współpracy w zespole,
· komunikatywność.

Informacje o firmie
Firma Amar i Maj zajmuje się obsługą rynku stoczniowego:
  • w techniki dostępu z obsługą operatorską (usługi dźwigowe oraz podnośniki koszowe).
  • prace antykorozyjne.
  • Czyszczenie powierzchni UHP.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833).