Lektorów j. angielskiego i innych - Wwa - Praga Płd

Warszawa
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Opis oferty pracy

W związku z rozwojem Szkoły Językowej poszukujemy: Lektorów j. angielskiego, francuskiego i niemieckiego (Warszawa - Praga Południe).

Wymagania:
- osoba po studiach filologicznych lub w ich trakcie,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- kreatywność,
- dyspozycyjność w godzinach popołudniowo/wieczornych.

Zadania:
- prowadzenie zajęć dla dzieci/młodzieży/dorosłych,
- prowadzenie zajęć grupowych/w parach/1:1,
- prowadzenie zajęć głównie stacjonarnie,

Oferujemy:
- pracę w zblokowanych ciągach godzinowych zajęć,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- wsparcie metodyczne,
- możliwość realizacji autorskiego programu,
- przyjazną atmosferę w pracy.

Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe przy CH PROMENADA.
Godziny pracy: do uzgodnienia.
Umowa: B2B lub zlecenie.

Od września 2023 r.: ok. 15-25 godzin pracy/tygodniowo - do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie cv na adres mailowy Aplikuj z dopiskiem LEKTOR + język obcy

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
tel. 508 - pokaż numer telefonu -