LEKTOR JĘZYKA OBCEGO / NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zawady
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Częstochowska 9, 42-110 Zawady, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: praca w grupie z dziećmi w wieku 4-16 lat

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 10

Liczba godzin w miesiącu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 65 PLN

Opis wynagrodzenia: 65 zł / godz. brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Lektor języka obcego

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Języki: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: pracodawca zainteresowany jest również osobami ,które są w trakcie studiów kierunkowych tj.filologia angielska , mile widziane przygotowanie pedagogiczne. Znajomość języka min. na poziomie FCE

Pracodawca

Nazwa: KATARZYNA KONC LEMON SCHOOL SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

Adres: Częstochowska 9, 42-110 Zawady, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv,ksero dyplomu