LEKARZ - SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ

Siemianowice Śląskie
Oferta opublikowana15.02.2024
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 1-go Maja 9, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - opieka nad pacjentem - wykonywanie procedur medycznych - dbałość o wysokie standardy medyczne w szpitalu - praca w godzinach ordynacji lub poza godzinami ordynacji - praca w Przychodni Specjalistycznej szpitala

Rodzaj zatrudnienia: Kontrakt menedżerski

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 110 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagordzenie brutto za godzinę pracy W przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie zgodne z rozporządzeniem

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.02.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Lekarz - specjalista chirurgii ogólnej (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, specjalizacja: Chirurgia

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Mile widziane dodatkowe szkolenia, certyfikaty Czynne prawo do wykonywania zawodu Specjalizacja w zakresie chirurgii ogólnej (dyplom)

Pracodawca

Nazwa: SZPITAL MIEJSKI W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 1-go Maja 9, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV