Oferta opublikowana19.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Batorego 3, 31-135 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: udzielanie świadczeń specjalistycznych i konsultacyjnych oraz prowadzenie szkoleń specjalizacyjnych lekarzy dentystów w zakresie swojej specjalności

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 9 202 PLN

Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 19:00 [Praca na okres próbny] : docelowo umowa na czas nieokreślony

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.02.2024

Data zakończenia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Lekarz dentysta - specjalista protetyki stomatologicznej

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: Lekarz dentysta - specjalista protetyki stomatologicznej

Uprawnienia: Lekarz – prawo wykonywania zawodu

Pracodawca

Nazwa: Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna im. Dr. n. med. Zbigniewa Żaka w Krakowie

Adres: Batorego 3, 31-135 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .