Lakiernik samochodowy-Wurzburg-Niemcy-Bezpośrednio

Wrocław
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Zakład blacharsko-lakierniczy zatrudni lakiernika samochodowego do pracy w Niemczech (Würzburg).

Zakres obowiązków:
- przygotowanie pojazdów do lakierowania
- lakierowanie elementów karoserii
- polerowanie

Oferujemy:
- pracę w zgranym zespole bez wymagania znajomości j. niemieckiego.
- umowę o pracę na pełen etat po 1 miesięcznym okresie próbnym.
- zakwaterowanie na okres próbny oraz pomóc w poszukiwaniu miejsca zamieszkania po tym okresie.
- wynagrodzenie 18 €/h brutto w okresie próbnym z możliwością podwyżki przy podpisaniu umowy na stałe.

Wymagania:
- konieczne doświadczenie zawodowe
- sumienność i dokładność

Praca od zaraz !!!

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr tel 666 - pokaż numer telefonu - lub bezpośrednio z właścicielem zakładu w Niemczech +49 163 4428682