LABORANT/LABORANTKA UMOWA O PRACĘ

Włocławek
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabadania i rozwój

Opis oferty pracy

W związku z uruchomieniem nowych linii produkcyjnych Spółka DR Dispersions Resins zatrudni pracowników na stanowisko: Laborant/laborantka

Praca we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9, w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.

oferujemy, min.:
- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
- premie i dodatki zmianowe,
- dodatkowe formy wynagradzania, min.: świadczenia socjalne, dofinansowanie dojazdów do pracy, opieka medyczna.

wymagania, min.:
- Wykształcenie minimum technikum/liceum chemiczne..
- Dobra organizacja pracy, rzetelności, sumienności, zaangażowanie, samodzielności w działaniu i dobra organizacja pracy ( mile widziane doświadczenie w zawodzie laborant/laborantka lub specjalista w laboratorium )

zakres obowiązków, min.:
- przeprowadzanie badań międzyoperacyjnych podczas produkcji żywic,
- przeprowadzanie końcowych badań laboratoryjnych dla gotowych wyrobów,
- obsługa aparatów laboratoryjnych.
- prowadzenie dokumentacji technologicznej oraz tworzenie certyfikatów jakości dla wyrobów,
- sporządzanie odczynników chemicznych,
- końcowa kontrola jakości produkowanych wyrobów

CV można składać osobiście w siedzibie Firmy we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9 lub pocztą elektroniczną na adres @

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji .

Dodatkowe informacje - tel. 603 - pokaż numer telefonu -
Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DR Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9 w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Laborant/laborantka (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781)