Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabadania i rozwój

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Słoneczna 35, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie min. średnie lub wyższe (kierunkowe, biologia lub mikrobiologia priorytetowo, chemia lub pokrewne), doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), prawo jazdy kat. B, mile widziana umiejętność statystycznej obróbki wyników i praktyczna znajomość normy PN-EN ISO 17025 Zakres obowiązków: - pobór próbek wody, ścieków i osadów ściekowych do badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych, - planowanie i realizacja programów pobierania próbek wody i ścieków, - przeprowadzanie przeglądów zlecenia z klientem, - badania laboratoryjne. praca ZWiK Krotoszyn

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie branżowe, średnie zawodowe 4-letnie, średnie zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera (MS Office), Znajomość obsługi komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana umiejętność statystycznej obróbki wyników i praktyczna znajomość normy PN-EN ISO 17025

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Rawicka 41, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV i podanie złożyć w siedzibie firmy lub wysłać e-mailem