Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka
Szukamy do naszego zespołu kreatywnego kucharza, któremu nie straszna śniadaniowa tabaka :)

Wymagania:

• doświadczenie na kuchni

• dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole

• dyspozycyjność - praca zmianowa - jesteśmy elastyczni

Obowiązki:

• przygotowywanie potraw wg ustalonych receptur oraz oczywiście 'prepa' itp.

• dbanie o porządek w miejscu pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami HACCP

• przygotowanie listy zatowarowania w oparciu o prowadzoną zmianę

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • pracę w fajnym i znanym w trójmieście lokalu
  • możliwości tworzenia wspólnie menu
  • ludzi z pasją do gotowania i nie tylko
  • rozwój osobisty poprzez zewnętrzne oraz wewnętrzne szkolenia

OPIS DODATKOWY:
Jeżeli Twoją pasją jest gotowanie chciałbyś podzielić się z nami swoimi smakami i doświadczeniami wyślij CV na adres: Aplikuj
W treści wiadomości e-mail prosimy o krótką notatkę dlaczego właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko!
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane ogłoszenia.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).