Kucharz/kucharka sniadaniowa

Sopot
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatuczęść etatu
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka
Restauracja Thai Thai w Sopocie zatrudni Kucharza/Kucharkę śniadaniową. Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie śniadań według standardów restauracji,
  • odpowiedzialność za jakość potraw,
  • utrzymanie czystości i porządku w kuchni,
  • zarządzanie zapasami i zamówieniami produktów,
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako kucharz, preferowane doświadczenie w przygotowywaniu śniadań,
  • znajomości zasad bezpieczeństwa i higieny żywności,
  • gotowość do pracy w elastycznych godzinach, włącznie z rannymi porankami i weekendami.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji,
  • stałe godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Informacje o firmie

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.