Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Janusza Meissnera 3, 80-462 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie dań zgodnie z recepturą i standardami firmy, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy oraz w kuchni, zamawianie produktów spożywczych i kontrola stanów magazynowych, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, zachowanie wysokiej jakości oraz świeżości podawanych dań, wykonywanie innych obowiązków związanych z funkcjonowaniem kuchni, współpraca z zespołem kuchennym i innymi pracownikami restauracji, uczestniczenie w przygotowaniu menu. Praca 7 dni w tygodniu, w zakresie godzin 7-19 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 37 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: doświadczenie w pracy jako kucharz/ kucharka w restauracji lub hotelu, umiejętność samodzielnej pracy w kuchni, przygotowywania różnorodnych potraw zgodnie z wytycznymi szefa kuchni, pracy pod presją czasu i w warunkach dużej aktywności, dostosowania się do zmieniających się potrzeb gastronomicznych i menu. Znajomość podstawowych technik kulinarnych, kreatywność, gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym także wieczorami i weekendami, zdolność do pracy w zespole i komunikatywność w relacjach z innymi pracownikami.

Pracodawca

Nazwa: GRUBA DESKA CATERING & EVENTS DALIA WYCZYŃSKA

Adres: Janusza Meissnera 3, 80-462 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV