Oferta opublikowana20.03.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Latarników ., 84-210 Sasino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Praca sezonowa Wykonywanie potraw z ryb wg receptury. Praca w godz. 11-20. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie (bez śniadania).

Rodzaj zatrudnienia: Wybór

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN

Opis wynagrodzenia: 7000 zł netto (możliwość premii) umowa o pracę lub umowa zlecenie zatrudnienie: maj-wrzesień lub lipiec-sierpień

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 30.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wymagane minimalne doświadczenie w kuchni

Pracodawca

Nazwa: Anna Zamojska Mała Gastronomia "DRINK BAR"

Adres: Latarników ., 84-210 Sasino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV