KUCHARZ

Wrocław
Oferta opublikowana15.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dokerska 5, 54-142 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie poleceń szefa kuchni wynikających z codziennego podziału prac ; Przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarnych i systemu HACCP w trakcie wykonywanych czynności; Sporządzanie posiłków według ustalonego jadłospisu zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia zbiorowego; Przestrzeganie gramatury i jakości przyrządzanych potraw; Wykonywanie obróbki wstępnej ( mycie, czyszczenie, obieranie) warzyw, owoców i innych surowców do produkcji posiłków; Zabezpieczanie surowców, półproduktów i wyrobów gotowych przed zepsuciem; Dbanie o najwyższą jakość, smak i estetykę przygotowywanych i wydawanych posiłków; Dbanie o zgodność kaloryczną przygotowywanych posiłków z ich zaplanowaną wartością; Porcjowanie i wydawanie na grupy dziecięce posiłków o wyznaczonych godzinach. Praca w godzinach 6:00-14:00. Kontakt z pracodawcą: Aplikuj lub 71 718 62 50. Oferta pracy dostępna w sali G.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie zas. branżowe, staż pracy 1 rok

Pracodawca

Nazwa: WROCŁAWSKI ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW

Adres: Fabryczna 15, 53-609 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.