Kucharka/kucharz

Gdańsk
Oferta opublikowana27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 89 w Gdańsku zatrudni na etat na osobę na stanowisko : KUCHARKA/KUCHARZ
Zakres obowiązków
  • przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi przepisami i standardami
  • dbałość o estetykę potraw
  • prowadzenie racjonalnej gospodarki surowcowej oraz przestrzeganie zasad utylizacji odpadów
  • utrzymanie dyscypliny pracy i higieny,
  • efektywne wykorzystanie czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole

WYMAGANIA:
  • wykształcenie gastronomiczne min. .zasadnicze zawodowe plus odpowiednie wyszkolenie w zawodzie lub średnie zawodowe
  • doświadczenie w gastronomi będzie dużym atutem
  • mile widziane doświadczenie w gastronomi dla żywienia zbiorowego
  • preferowany brak szkodliwych nawyków
  • książeczka sanepid
Informacje o firmie
Szkoła Podstawowa nr 89 w Gdańsku

Prosimy o dodanie klauzuli:

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy)