Krawcowa

Gdynia
Oferta opublikowana06.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o dzieło
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Jesteśmy ciągle rozwijającym się salon sukien ślubnych poszukuje krawcowej.
Poszukujemy dodatkowej krawcowej, która przejmie część obowiązków obecnej.
Praca dodatkowa.
OPIS STANOWISKA:
  • krawiectwo lekkie, przeróbki sukien ślubnych, szycie miarowe
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w szyciu na maszynie typu stębnówka i overlock
  • dokładność
  • chęci do pracy
  • kreatywność
  • własna pracownia
OFERUJEMY:
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju
  • dużą ilość zleceń
OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
Informacje o firmie
Salon sukien ślubnych
Wyjątkowe miejsce dla każdej kobiety. W tym miejscu podejmowana jest najważniejsza decyzja-wybór sukni marzeń. Dlatego z tak dużą dbałością podchodzimy do każdej z Pań.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z zatrudnieniem, w tym w szczególności na potrzeby realizacji obowiązków służbowych, a także wykonywania przez pracodawcę obowiązków pracodawcy, płatnika składek i zaliczek na podatek dochodowy.