KRAWCOWA

Skawina
Oferta opublikowana20.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mickiewicza 4A, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Szycie firan i zasłon. --- Na początek praca na 1/2 etatu, docelowo na pełny etat. Praca w godz. 8:00-16:00. Mile widziane osoby niepełnosprawne.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 2121 zł brutto na 1/2 etatu, 4242 zł brutto na pełnym etacie.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.02.2024

Data zakończenia: 25.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Uprawnienia: umiejętność - szycie na maszynie przemysłowej, szycie na maszynach overlock, renderka, stębnówka, Artystyczne Szycie firan oraz dekoracja i wystrój okien

Pracodawca

Nazwa: MARIUSZ KAPUSTA P.H.U. "DAWI-DEKOR"

Adres: Mickiewicza 4A, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .