Oferta opublikowana18.01.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Papieża Jana Pawła II 59, 41-943 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych, zabiegów na twarz, masaży, manicure, pedicure.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 3 181,5 PLN

Opis wynagrodzenia: 8-14, 14-18 (do uzgodnienia), praca co drugą sobotę 6 h dziennie Wynagrodzenia zależne od obrotu

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: kosmetyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min średnie zawodowe, umiejętność wykonywania manicure oraz pedicure, znajomość języka w stopniu min. podstawowym

Pracodawca

Nazwa: SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY "BARBARA-ANNA" BARBARA WAŁĘGA-DUDA

Adres: 41-943 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny