Oferta opublikowana03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia
Poszukujemy Kosmetologa, który dołączy do naszego profesjonalnego zespołu w gabinecie Njuskin. Oferujemy szeroki zakres zaawansowanych zabiegów z zakresu kosmetologii na ciało i oczekujemy, że nasz nowy pracownik będzie posiadał umiejętności w ich przeprowadzaniu a przede wszystkim pasję w pracy nad wyglądem skóry i modelowaniem sylwetki.

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie frakcyjnej mezoterapii mikroigłowej.
- Przeprowadzanie zabiegów fali uderzeniowej (shockwave) / fali akustycznej.
- Realizacja zabiegów lipolizy ultradźwiękowej.
- Wykonywanie prądów odchudzających metodą Kotza.
- Przeprowadzanie drenażu limfatycznego Boa.
- Wykonywanie analizy składu ciała.
- Realizacja zabiegów żelazka antycellulitowego.
- Przeprowadzanie nowoczesnych zabiegów fotoepilacji laserowej.

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie kosmetologii.
- Doświadczenie w wykonywaniu wymienionych zabiegów.
- Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność do budowania relacji z klientami.
- Zaangażowanie i pasja do kosmetologii oraz ciągłego rozwoju zawodowego.
- Umiejętności marketingowe w zakresie prezentacji posiadanego sprzętu i umiejętności doradztwa jakie zabiegi będą najskuteczniejsze dla pacjentki.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
Od 4300-10700 PLN
- System motywacyjny w formie premii od wykonanych zabiegów.
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
- Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).